fbpx

Ulotki pozabiegowe – spokój ducha pacjentów i Twoja oszczędność czasu

ulotki pozabiegowe

Wzmocnij swój wizerunek i podnieś skuteczność leczenia dzięki broszurom informacyjnym dla pacjentów. Wyślij pacjentów do domu z gotowymi zaleceniami pozabiegowymi i nie trać czasu swojego i personelu pomocniczego na spisywanie ich ręcznie.

Z radością przedstawiamy wam nowy produkt w naszej ofercie. Ulotki pozabiegowe stanowią podsumowanie przekazywanych podczas wizyty zaleceń. Mogą być stosowane zarówno przed jak i po wizycie. Wręczenie pacjentowi ulotki przed zabiegiem pozwoli na zapoznanie się i oswojenie z tym co go czeka. Stosowane umiejętnie stanowią świetne narzędzie sprzedażowe. Ulotki są atrakcyjnym sposobem na zbudowanie zaufania w oczach pacjenta i podniesienie jakości obsługi. Sprawiają wrażenie osobistego i profesjonalnego podejścia do jego indywidualnych potrzeb. 

Miejsce na dodatkowe zalecenia

Nie każdy pacjent jest szablonowy. W przypadku komplikacji i bardzo specyficznych zaleceń przygotowaliśmy miejsce na dodatkowe informacje. Miejsce to może być wykorzystywane do spisania zaleceń jak pacjent powinien się przygotować do kolejnej wizyty. 

Ulotki pozabiegowe – zestaw

Przygotowaliśmy 6 ulotek dotyczących najbardziej popularnych zabiegów. Wszystkie ulotki pisane są prostym i klarownym językiem zrozumiałym dla pacjentów. Treści ulotek były redagowane przez stomatologów oraz testowane i konsultowane przez doświadczonych profesjonalistów.

Potrzebujesz pomocy?​

Pomagamy gabinetom i klinikom zdobywać więcej pacjentów, lepiej prezentować się w internecie oraz prowadzić skuteczniejsze działania marketingowe.

Może też Cię zainteresować...​

Poniżej znajdziesz porady oraz case studies z działań prowadzonych dla naszych klientów.

przyczyny opuszczania stron internetowych
Pozyskiwanie pacjentów

Przyczyny opuszczania stron internetowych przez użytkowników

Przyczyny opuszczania stron internetowych przez użytkowników mogą być całkowicie niezależne od Ciebie. Brak czasu, przerwanie ...
Przejdź do wpisu →
kampania z mikro-influencerami
Portfolio

Case study – Kampania z mikro-influencerami, czyli dotarcie do szerszej grupy docelowej

Klient Kariera w Farmacji to portal i platforma oferująca kursy on-line zwiększające kompetencje zawodowe osób ...
Przejdź do wpisu →
Marketing medyczny

Strona internetowa gabinetu lekarskiego – jakie są najczęstsze błędy?

Prowadzisz stronę gabinetu? Koniecznie sprawdź, czy nie popełniasz tych popularnych błędów! Napraw je i zapełniaj wolne luki w kalendarzu.
Przejdź do wpisu →

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)