fbpx

Ulotki pozabiegowe – spokój ducha pacjentów i Twoja oszczędność czasu

Wzmocnij swój wizerunek i podnieś skuteczność leczenia dzięki broszurom informacyjnym dla pacjentów. Wyślij pacjentów do domu z gotowymi zaleceniami pozabiegowymi i nie trać czasu swojego i personelu pomocniczego na spisywanie ich ręcznie.

Z radością przedstawiamy wam nowy produkt w naszej ofercie. Ulotki pozabiegowe stanowią podsumowanie przekazywanych podczas wizyty zaleceń. Mogą być stosowane zarówno przed jak i po wizycie. Wręczenie pacjentowi ulotki przed zabiegiem pozwoli na zapoznanie się i oswojenie z tym co go czeka. Stosowane umiejętnie stanowią świetne narzędzie sprzedażowe. Ulotki są atrakcyjnym sposobem na zbudowanie zaufania w oczach pacjenta i podniesienie jakości obsługi. Sprawiają wrażenie osobistego i profesjonalnego podejścia do jego indywidualnych potrzeb. 

Miejsce na dodatkowe zalecenia

Nie każdy pacjent jest szablonowy. W przypadku komplikacji i bardzo specyficznych zaleceń przygotowaliśmy miejsce na dodatkowe informacje. Miejsce to może być wykorzystywane do spisania zaleceń jak pacjent powinien się przygotować do kolejnej wizyty. 

Ulotki pozabiegowe – zestaw

Przygotowaliśmy 6 ulotek dotyczących najbardziej popularnych zabiegów. Wszystkie ulotki pisane są prostym i klarownym językiem zrozumiałym dla pacjentów. Treści ulotek były redagowane przez stomatologów oraz testowane i konsultowane przez doświadczonych profesjonalistów.

Potrzebujesz pomocy?​

Pomagamy gabinetom i klinikom zdobywać więcej pacjentów, lepiej prezentować się w internecie oraz prowadzić skuteczniejsze działania marketingowe.

Zastanawiasz się, czy współpraca z agencją jest dla Ciebie? 

Kontakt