fbpx

Wiemy, jak pomóc Ci rozwijać biznes, bo sami to zrobiliśmy.

Poznaj nas lepiej

Prowadzenie biznesu w branży związanej ze zdrowiem to wyzwanie. Oprócz uniwersalnych dla każdej branży obostrzeń i regulacji należy przestrzegać dodatkowych reguł. Certyfikacja urządzenia medycznego i konieczność bardzo precyzyjnego informowania o jego zastosowaniu, zakaz reklamy lekarzy i Kodeks Etyki Lekarskiej czy zakazy związane z promowaniem usług czy leków.

W Solutio Medica świetnie znamy te problemy, bo sami je pokonaliśmy. Założyciele Solutio Medica to osoby, które z powodzeniem rozwinęły na przestrzeni lat firmy w tym obszarze: wydawnictwo dla profesjonalistów medycznych, własne marki wydarzeń, portale branżowe, platforma edukacyjna czy stacjonarne sklepy ze sprzętem medycznym. Dobrze rozumiemy i poruszamy się na rynku medycznym, bo w naszym zespole są osoby z wykształceniem medycznym.

Z chęcią podzielimy się z Tobą naszą ekspertyzą w zakresie marketingu jak i prowadzenia biznesu.

Podejmujemy się realizacji działań marketingowych (obsługa mediów społecznościowych, branding czy strony internetowe) jak i złożonych projektów doradczych (budowanie strategii, wprowadzenie na rynek nowych produktów czy budowanie marek). W Solutio Medica kompleksowo zajmiemy się Twoim marketingiem!

Porozmawiajmy o tym, co możemy wspólnie zrealizować!

Poznaj założycieli

Justyna kwadrat

Justyna Uman-Ntuk

Partner Zarządzający Solutio Medica. Zajmuje się strategicznym planowaniem komunikacji, obecnością w mediach społecznościowych oraz kampaniami lead generation.

Eman kwadrat

Emmanuel Uman-Ntuk

Partner Solutio Medica. Analityczny umysł, specjalizuje się w działaniach w ekosystemie Google. Odpowiada za pozycjonowanie oraz reklamy Google Ads. Pasjonuje go influencer marketing.