fbpx

Webinary
dla właścicieli gabinetów i klinik

Jeśli nie masz czasu na długotrwałe zdobywanie wiedzy marketingowej od zera, a jednocześnie chcesz wdrożyć sprawdzone i skuteczne rozwiązania w gabinecie lub klinice - mamy dla Ciebie rozwiązanie.

bezpłatny WEBINAR

Błędy na stronach internetowych gabinetów medycznych. Jak powinna wyglądać strona internetowa, by zwiększać ilość umawianych wizyt w gabinecie?

3 marca 2021, godzina 11:00, 45 min
dla stomatologów, właścicieli gabinetów medycznych i marketingowców

Czy wiesz, jaki błędy najczęściej popełniają gabinety medyczne i stomatologiczne na swoich stronach? W czasie spotkania omówimy najczęstsze błędy w zakresie nawigacji oraz układu treści oraz pokażemy, jak powinna być zbudowania efektywna strona Internetowa. Omówimy elementy, które decydują o tym, że odwiedzający twoją stronę umawiają wizytę w gabinecie lub klinice.

bezpłatny WEBINAR

Bądź na szczycie listy gabinetów w Google Maps! Pozycjonowanie lokalne placówek medycznych w praktyce

4 marca 2021, godzina 19:00, 45 min
dla stomatologów, właścicieli gabinetów medycznych i marketingowców

Czy wiesz, ile Twój gabinet lub klinika może zyskać jeśli będzie na pierwszej stronie w Google lub najwyższych pozycjach w Google Maps? W czasie webinaru dowiesz się czym jest pozycjonowanie lokalne oraz od czego je samodzielnie zacząć. Podpowiemy jakie są najczęstsze błędy oraz przedstawiamy 3 skuteczne strategie, które możesz od razu wdrożyć by zobaczyć rezultaty.

Dlaczego warto?

Poszerzysz swoją wiedzę Zdobędziesz nowych pacjentów

Za darmo

praktyczna wiedza

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU