fbpx

ZnanyLekarz – pełny grafik czy strata pieniędzy?

znanylekarz

ZnanyLekarz – pełny grafik czy strata pieniędzy?

ZnanyLekarz, czyli portal do umawiania wizyt? To jedynie część możliwości, jakie oferuje. Czy jako właściciel gabinetu stomatologicznego powinieneś z niego korzystać? Pomoże Ci w zapełnieniu grafiku czy może to tylko strata pieniędzy? W nowym artykule zdradzamy, czy warto zainwestować w ZnanegoLekarza.

Dlaczego musisz zadbać o widoczność w internecie?

Jeśli nie ma Cię w internecie, tracisz mnóstwo potencjalnych pacjentów! Obecnie pierwszym krokiem, gdy szukamy lekarza, jest sprawdzenie opinii o nim w internecie. Aż 90% pacjentów szuka lekarza online. Stało się to głównym motywatorem do umówienia wizyty. Właśnie dlatego musisz budować swój wizerunek w miejscach, w których pojawiają się potencjalni pacjenci. W tym mogą pomóc Ci narzędzia takie, jak ZnanyLekarz. Dzięki temu jesteś w stanie zakomunikować ludziom, jakie jest Twoje doświadczenie oraz w czym się specjalizujesz. Zbudujesz w ich oczach zaufanie i zwiększysz szansę na ich pojawienie się w gabinecie.

ZnanyLekarz – jak może ułatwić Twoją pracę?

ZnanyLekarz kojarzy się głównie z umawianiem wizyt, jednak to nie wszystkie możliwości, jakie oferuje. Tak naprawdę jest to rozbudowany pakiet narzędzi, ułatwiających codzienną organizację pracy gabinetu.

ZnanyLekarz umożliwia każdemu umówienie wizyty przez internet, dzięki czemu Twój gabinet staje się przyjaznym miejscem dla większości pacjentów. Szybsza możliwość umówienia wizyty, to większa szansa na podjęcie decyzji przez pacjenta. Jednocześnie Twoi pracownicy rejestracji zyskują więcej czasu na wykonywanie innych zadań, bo nie muszą umawiać telefoniczne aż tak wiele osób. Co więcej, jeśli Twoi pacjenci często zapominają o wizytach, ZnanyLekarz daje Ci możliwość automatycznej wysyłki przypomnień. Pacjent dostaje powiadomienie, a Ty kompletnie nie musisz zawracać sobie tym głowy, ponieważ system robi wszystko za Ciebie. Jeśli natomiast pacjent odwoła wizytę, natychmiast dostaniesz informację, że zwolnił Ci się termin.

Każdy gabinet potrzebuje oprogramowania do sprawnego zarządzania nim. Jeśli nie chcesz wydawać tak dużo pieniędzy na oprogramowanie, w pewnym stopniu może Ci je zastąpić ZnanyLekarz. Oferuje Ci nie tylko zarządzanie wizytami i Twoim grafikiem, ale również pozwala na prowadzenie zdalnych wizyt i konsultacji, elektronicznej dokumentacji medycznej oraz karty pacjenta online. Dzięki temu zyskujesz możliwość prowadzenia gabinetu w dowolnym miejscu i czasie.

ZnanyLekarz w gabinecie – czy warto?

Jeśli pracujesz w branży medycznej, z pewnością nie możesz lekceważyć potencjału narzędzi takich, jak ZnanyLekarz. W początkowym okresie działalności gabinetu jest świetnym i pomocnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz zapełnić swój grafik. Warto jednak pamiętać, że dużo lepiej sprawdza się on w większych miastach. Mimo, że pacjenci chętnie umawiają wizyty poprzez to narzędzie, jest większe ryzyko, ze ktoś nie stawi się na umówioną wizytę. Zdecydowanie powinieneś korzystać z opcji, jakie oferuje ZnanyLekarz, jednak nie warto skupiać się wyłącznie na tym jednym narzędziu. Bądź obecny, ale wspieraj to innymi działaniami.

Potrzebujesz pomocy?​

Pomagamy gabinetom i klinikom zdobywać więcej pacjentów, lepiej prezentować się w internecie oraz prowadzić skuteczniejsze działania marketingowe.

Może też Cię zainteresować...​

Poniżej znajdziesz porady oraz case studies z działań prowadzonych dla naszych klientów.

jak dobierać słowa kluczowe
Lokalne SEO

SEO: Jak dobierać słowa kluczowe?

Najlepszą metodą na poprawienie swojej widoczności w sieci i zdobycie jak największej liczby odbiorców jest …

Przejdź do wpisu →
agencja marketingowa
Marketing medyczny

Jedna agencja marketingowa – dlaczego warto?

Współpraca z wieloma agencjami marketingowymi? A może zorganizowana praca z jedną?

Przejdź do wpisu →
pozycjonowanie lokalne
Portfolio

Case study – Nr 1 na mapie w lokalnych wynikach wyszukiwania – pozycjonowanie lokalne dla sieci sklepów medycznych Senioralny.pl

klient Senioralny.pl to sieć nternetowych oraz stacjonarnych sklepów medycznych. Dla klienta bardzo ważne było zostać …

Przejdź do wpisu →

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)