fbpx

Pozyskuj pacjentów

marketing medycyna estetyczna | marketing medyczny

Marketing kliniki medycyny estetycznej

Dowiedz się, jak skutecznie pozyskiwać nowych pacjentów do gabinetów medycyny estetycznej. Umów bezpłatną konsultację w czasie której zanalizujemy Twoją sytuacje i dobierzemy indywidualne rozwiązania. 

Skuteczny marketing w medycynie estetycznej

Najlepsze praktyki dla gabinetu lub kliniki beauty / medycyny estetycznej 

Zdobądź wyrazistą obecność

Gdy chcesz trafić do wszystkich, trafiasz do… nikogo. Pomożemy Ci wydobyć unikalną narrację, która odda Twoje poczucie estetyki, podejście do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Nie bój się posiadać wyrazistej obecności, a przyciągniesz pacjentów, którzy podobnie jak ty czują piękno.

Podkreśl bezpieczeństwo

W skutecznym marketingu kliniki medycyny estetycznej stawiamy na budowanie zaufania. Pokazujemy, jak zabiegi powinny być wykonane, omawiamy znaczenie elementów zabiegu czy doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Staramy się wyróżnić nas spośród innych miejsc, które nie posiadają odpowiedniego doświadczenia, etyki pracy czy uprawnień.

Działaj zgodnie z prawem

Zgodnie z prawem, lekarze nie mogą używać perswazyjnych komunikatów zachęcających do umawiania wizyt. Dodatkowo, od 2023 roku nie można komunikować nazw urządzeń, technologii i materiałów, które wykorzystujemy w gabinecie. Na szczęście, wypracowaliśmy strategie, które pozwalają nam na skuteczne zapełnianie grafików nawet w tak wymagającym otoczeniu prawnym.

Wykorzystaj potencjał reklam

Systemy reklamowe Google Ads, Facebook Ads pozwalają dotrzeć do zdecydowanych pacjentów. Możesz robić reklamy wideo, graficzne, tekstowe, docierać do osób w Twojej lokalizacji, o konkretnym wieku, o konkretnych zainteresowaniach. . Przeprowadzimy dla Ciebie kampanie, które wykorzystają wszystkie te możliwości.

Usługi dla medycyny estetycznej

Usługi marketingowe szyte na miarę klinik medycyny estetycznej

Pozyskiwanie pacjentów - efekty 1

Tworzenie unikatowego brand identity

czytaj więcej...

Nasi klienci i opinie

Poznaj projekty, które realizujemy i opinie naszych klientów

DELAVI CentrumIwona Zięcina - członek zarządu
Czytaj więcej
Agencja Solutio Medica wykazuje się dużą wiedzą z dziedziny medycyny, co stanowi kluczowy element w promocji usług w tej branży. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, komunikacja zespołu Solutio Medica z naszym Centrum była zdecydowanie ułatwiona co przełożyło się również na sprawną, konsekwentną realizację wyznaczonych celów marketingowych. W ramach prowadzonych kampanii, Solutio Medica nie tylko spełniła nasze oczekiwania, ale również wykazała się zaangażowaniem w zrozumienie procesów, jakie mają miejsce zarówno w naszej Klinice, jak i w życiu pacjenta, który decyduje się na zabieg np. laserowej chirurgii wzroku. (...) Ich zdolność do dostosowania się do dynamicznych potrzeb rynku medycznego, skuteczne wykorzystanie narzędzi marketingowych oraz precyzyjne ukierunkowanie działań na naszą grupę docelową sprawiły, że agencję tę możemy polecić jako partnera nie tylko kreatywnego, ale także pełnego zaangażowania i skuteczności.
OVIklinikaJustyna Butor - general manager
Czytaj więcej
Firma bardzo dobrze odzwierciedliła ducha naszej kliniki, co chętnie przyciągało do nas pacjentów. Z perspektywy kliniki działania, które zostały podjęte przyniosły nam znaczne korzyści. Na przestrzeni współpracy zauważyliśmy wzrost zainteresowania oraz większą liczbę pacjentów. Zrealizowaliśmy wspólnie założone celi jednocześnie obserwowaliśmy wzrost parametrów marketingowych. Jesteśmy zadowoleni z współpracy z Solutio Medica. Jest to rzetelna agencja marketingowa, która działa zgodnie założeniami oraz rozumie potrzeby klienta, także wykazuje dobre zrozumienie tematów medycznych.
sildyEdyta Kocyk - prezes zarządu
Czytaj więcej
Solutio Medica świetnie zna specyfikę branży medycznej, co znacząco ułatwiło naszą współpracę, np. przy organizacji konferencji dla rynku szpitalnego. W czasie. realizacji poszczególnych projektów wykorzystywaliśmy posiadane doświadczenie firmy. Zespół Solutio nie tylko zajmował się realizacją zleconych działań, ale strategicznie doradzał i angażował się w działania całej firmy. (...) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Solutio Medica i ich wkładu w rozwój SiLDY.
Poprzedni
Następny

Nasze realizacje

Poznaj projekty, które realizujemy

Czym jest konsultacja z ekspertem?

Uzupełnij formularz poniżej lub zadzwoń

Spotkanie z ekspertem to bezpłatna, godzinna rozmowa online, w czasie której chcemy lepiej poznać Twoje potrzeby. W jej trakcie podpowiemy jakie strategie sprawdzają się w podobnych klinikach i doradzimy rozwiązania, które pozwolą Ci osiągać zamierzone rezultaty.

Spotkanie nie jest zobowiązujące. Sam decydujesz, czy chcesz nawiązać współpracę.

Dominika Cierpiałowska

Key Account Manager

Odpowiadam za kontakt z klientami, umówię rozmowę z ekspertem

Justyna Uman-Ntuk

Ekspert

Poznaj eksperta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku farmacja oraz studiów podyplomowych z zakresu e-marketingu. Praktyk marketingu z 10-letnim doświadczeniem. w promocji usług i projektów medycznych. 

Autorka licznych artykułów na temat marketingu medycznego, mówca TEDx, wykładała na studiach „Marketing strategiczny na rynku farmaceutycznym” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Świetnie rozumie perspektywę medyków oraz pacjentów i wykorzystuje tą wiedzę w swojej codziennej pracy.