fbpx

Social media

Media społecznościowe dla gabinetu lub placówki medycznej? Stań się rozpoznawalny i zbuduj wizerunek gabinetu na Facebooku i Instagramie!

Twój czas jest dla nas najcenniejszy

Pracując z właścicielami gabinetów i klinik wiemy, że czas jest ich najcenniejszym zasobem. Mając to na względzie kierujemy się prostą zasadą: 99% pracy wykonamy za Ciebie. My pracujemy i rekomendujemy rozwiązania, a Ty podejmujesz decyzje.

Unikalny design

Zaprojektujemy grafiki i zbudujemy spójny wizerunek Twojej marki. Nie zabraknie formatów rolek, karuzel, czy animacji.

Wygodne akceptowanie treści

Przed publikacją poprosimy Cię o feedback za pomocą specjalnej platformy, która ułatwi Ci szybkie akceptowanie treści.

Wykonamy
99% pracy

Ty podejmujesz decyzję — a my wykonujemy 99% pracy. Wychodzimy z założenia, że Twój czas jest niezwykle cenny i planujemy prace tak, by nie odciągać Cię niepotrzebnie od twoich obowiązków.

Nazwa(wymagane)
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Edyta KocykPrezes zarządu SiDLY
Czytaj więcej
„Solutio Medica świetnie zna specyfikę branży medycznej, co znacząco ułatwiło naszą współpracę, np. przy organizacji konferencji dla rynku szpitalnego. W czasie. realizacji poszczególnych projektów wykorzystywaliśmy posiadane doświadczenie firmy. Zespół Solutio nie tylko zajmował się realizacją zleconych działań, ale strategicznie doradzał i angażował się w działania całej firmy. (...) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Solutio Medica i ich wkładu w rozwój SiLDY."
Jan Łyczek Stomatolog i własciciel kliniki NU Dental
Czytaj więcej
„W ramach pracy nad identyfikacją wizualną agencja Solutio Medica zaproponowała stworzenie tzw. Brandbooka. (…) W efekcie powstał bardzo wartościowy element komunikacji, którym można się posługiwać na wielu płaszczyznach (…). Jestem bardzo wdzięczny za propozycję stworzenia brandbooka i jestem przekonany, że wniesie on bardzo istotny wkład w reprezentację naszej kliniki”
Iwona ZięcinaCzłonek zarządu DELAVI Centrum
Czytaj więcej
„Agencja Solutio Medica wykazuje się dużą wiedzą z dziedziny medycyny, co stanowi kluczowy element w promocji usług w tej branży. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, komunikacja zespołu Solutio Medica z naszym Centrum była zdecydowanie ułatwiona co przełożyło się również na sprawną, konsekwentną realizację wyznaczonych celów marketingowych. W ramach prowadzonych kampanii, Solutio Medica nie tylko spełniła nasze oczekiwania, ale również wykazała się zaangażowaniem w zrozumienie procesów, jakie mają miejsce zarówno w naszej Klinice, jak i w życiu pacjenta, który decyduje się na zabieg np. laserowej chirurgii wzroku. (...) Ich zdolność do dostosowania się do dynamicznych potrzeb rynku medycznego, skuteczne wykorzystanie narzędzi marketingowych oraz precyzyjne ukierunkowanie działań na naszą grupę docelową sprawiły, że agencję tę możemy polecić jako partnera nie tylko kreatywnego, ale także pełnego zaangażowania i skuteczności."
Konrad TuszyńskiWspółwłaściciel 3PG
Czytaj więcej
„Przez cały rok współpracy zespół Solutio Medica wykazuje się wysoką etyką pracy, realizacją projektów zgodnie z założeniami i terminami, kreatywnością i proaktywnym działaniem w postaci promowania nowych rozwiązań i sposobów dotarcia do grupy docelowej. Co istotne, firma doskonale się porusza po rynku medycznym oraz rozumie specyfikę komunikacji z profesjonalistami medycznymi. Jesteśmy zadowoleni z wieloletniej współpracy i rekomendujemy Solutio Medica jako zaufanego Partnera
Janina GrzywaczLekarz i właściciel przychodni Consilium
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona ze strony, choć bałam się, o to, co na niej umieścić. Teraz widzę, że niepotrzebnie czekałam tyle lat na jej odświeżenie. Dziś jest tam wszystko, czego potrzebują moi pacjenci i nie jest krzykliwa.”
Justyna ButorGeneral manager OVIklinika
Czytaj więcej
„Firma bardzo dobrze odzwierciedliła ducha naszej kliniki, co chętnie przyciągało do nas pacjentów. Z perspektywy kliniki działania, które zostały podjęte przyniosły nam znaczne korzyści. Na przestrzeni współpracy zauważyliśmy wzrost zainteresowania oraz większą liczbę pacjentów. Zrealizowaliśmy wspólnie założone celi jednocześnie obserwowaliśmy wzrost parametrów marketingowych. Jesteśmy zadowoleni z współpracy z Solutio Medica. Jest to rzetelna agencja marketingowa, która działa zgodnie założeniami oraz rozumie potrzeby klienta, także wykazuje dobre zrozumienie tematów medycznych."
Poprzedni
Następny

Media społecznościowe dla gabinetu - co zawiera usługa?

Opracujemy dla Ciebie zestaw materiałów, które powinien mieć każdy gabinet lub klinika.

Grafiki strona Solutio (2)

Szablony postów

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie i chcemy, aby wyróżniali się na tle konkurencji. W tym celu projektujemy unikatowe grafiki, spójne z wnętrzem gabinetu.

Grafiki strona Solutio (2)

Medyczne treści

W tekstach do postów korzystamy z wiedzy naszych korektorów merytorycznych. Dzielą się oni swoją wiedzą i wskazówkami, dzięki czemu nasze projekty nie tylko ładnie wyglądają, ale także są merytoryczne.

Grafiki strona Solutio (2)

Formaty wideo

Media społecznościowe dla gabinetu nie muszą być nudne! W komunikacji nie ograniczamy się do standardowych formatów. Chętnie wykorzystujemy wideo i popularne na Instagramie rolki.

Grafiki strona Solutio (2)

Reklamy Facebook Ads

W cenie usługi zawiera się budżet na działania reklamowe w systemie Facebook Ads. Dlaczego warto? Kampanie pozwolą Ci dotrzeć do nowych pacjentów i zachęcić ich do skorzystania z oferty.

Grafiki strona Solutio (2)

Miesięczny plan postów

Treści na media społecznościowe przygotowujemy z wyprzedzeniem. Dzięki temu masz czas na akceptację postów i nie musisz się odciągać od codziennych obowiązków.

Przykładowe realizacje

Sprawdź, jak wyglądają media społecznościowe dla gabinetów i klientów medycznych

Jak tworzymy media społecznościowe dla gabinetu?

Staramy się ułatwić każdy etap pracy, by oszczędzać twój czas. Wypracowaliśmy proces, który pozwala nam to osiągać.

W czasie rozmowy poznajemy Twoje potrzeby, cele i doradzamy najskuteczniejsze rozwiązania.

Na bazie ustaleń podpisujemy umowę z ramowym planem prac i harmonogramem.

Zanim zaczniemy pracę, ważnym krokiem jest ustalenie strategii. Ustalamy grupę docelową, cykle tematyczne oraz usługi, które chcemy promować.

Aby posty były spójne, projektujemy specjalne szablony, dzięki którym wyróżnisz się na tle swojej konkurencji. Kolorystyka i wzory będą spójne z Twoim gabinetem.

Na tym etapie przekazujemy Ci treści do akceptacji. Stosujemy się do Twoich uwag i sugestii, aby efekt finalny zadowolił Ciebie i Twoich pacjentów.

Kiedy wszystko dopniemy na ostatni guzik, rozpoczynamy publikację postów i rozpoczynamy kampanie w systemie Facebook Ads.

Dla kogo pracujemy?

Od lat współpracujemy z branżą medyczną. 

Gabinety medyczne

Gabinety jedno lub wielospecalistyczne na terenie całej Polski.

Kliniki

Kliniki posiadające w swojej ofercie usługi z wielu dziedzin medycyny.

Firmy farmaceutyczne

Firmy farmaceutyczne prowadzące komunikację do pacjentów oraz do profesjonalistów medycznych.

Lekarze

Indywidualni eksperci, którzy nie są związani z jednym miejscem pracy i przyjmują w kilku niezależnych gabinetach lub klinikach.

Startupy medyczne

Producenci innowacyjnych technologii i urządzeń, którzy komunikują swoje rozwiązanie do wielu grup odbiorców.

Producenci sprzętu medycznego

Producenci sprzętu i oprogramowania dla branży medycznej, w wielu specjalizacjach.

Opinie klientów

Poznaj opinie klientów, którzy nam zaufali.

Nasza strona internetowa zdecydowanie przyciąga wzrok i świetnie oddaje charakter samego gabinetu. Solutio Medica opracowała ją dla nas kilka lat temu, ale nadal podoba mi się najbardziej spośród stron gabinetów, które widziałam.
Anna Haberko
Haberko.clinic
Jestem bardzo zadowolona ze strony, choć bałam się, o to, co na niej umieścić. Teraz widzę, że niepotrzebnie czekałam tyle lat na jej odświeżenie. Dziś jest tam wszystko, czego potrzebują moi pacjenci i nie jest krzykliwa.
Janina Grzywacz
Przychodnia Consilium
Przygotowywaliśmy się do otwarcia nowego gabinetu i chcieliśmy posiadać dobrze zoptymalizowaną i widoczną w Google stronę przed otwarciem. Pracę rozpoczęliśmy ok. 8 miesięcy przed rozpoczęciem przyjmowania pacjentów i była to bardzo dobra decyzja.
Piotr Orzeł
Orzeł Stomatologia
Nie wiedziałam, czego dokładnie potrzebuję na stronie i zespół Solutio Medica doradzał mi na każdym etapie. Teraz nie tylko mam miejsce w sieci, do którego kieruję pacjentki zainteresowane współpracą, ale mam również miejsce w sieci, gdzie mogę gromadzić i dzielić się wiedzą.
Monika Wiśniewska
Zaufana położna
Zespół Solutio Medica przygotował dla mnie stronę internetową, z której bardzo jestem zadowolona. Strona zgodna jest z całą identyfikacją gabinetu, jego wnętrzem, dlatego uzyskaliśmy spójny efekt. Firma dobrze prowadziła cały projekt, dzięki czemu sprawnie go zakończyliśmy i opublikowaliśmy stronę. Bardzo podobały mi się spotkania, w czasie których omawialiśmy poszczególne etapy prac i wprowadzane zmiany. Akceptacja i korekta treści na stronę zajęła mi trochę czasu, ale taka jest specyfika branży medycznej, że trudno jest coś dokładnie i merytorycznie opisać. Mogłabym powiedzieć, że współpraca przebiegła idealnie.
Magdalena Kotur-Barańska
Osteodental

Często zadawane pytania

Jeśli masz jakieś pytania, tutaj znajdziesz odpowiedzi na wiele z nich.

Obecność w mediach społecznościowych jest aktualnie wymogiem ze strony pacjentów. Prowadzenie komunikacji może przynieść Ci pozytywne wyniki rozpoznawalności marki. Oprócz utrzymywania stałej relacji z dotychczasowymi pacjentami, masz szansę dotrzeć do nowych i budować swoją społeczność.

Podczas tworzenia harmonogramu publikacji, planujemy posty na cały kolejny miesiąc. Dzięki temu masz czas na dostarczenie nam feedbacku, a my możemy zastosować się do Twoich uwag.

W cenie usługi znajdziesz cały pakiet działań takich jak: projekt szablonów postów, merytoryczne treści, rolki i materiały wideo oraz kampanie reklamowe w systemie Facebook Ads. 

Dowiedz się więcej z naszego bloga

Poniżej znajdziesz porady oraz case studies z działań prowadzonych dla naszych klientów.

denta point
Pozyskiwanie pacjentów

Publikacja w prasie o gabinecie Denta Point

Otwierając nowy gabinet warto zadbać o to, by pacjenci mieli szansę się o nim dowiedzieć. ...
Przejdź do wpisu →
Jak pozyskać pacjenta
Pozyskiwanie pacjentów

10 wskazówek jak pozyskać pacjenta

Jak w dzisiejszych czasach pozyskać pacjenta? Zobacz 10 wskazówek, które podpowiedzą Ci, jak zadbać o zapełniony kalendarz placówki.
Przejdź do wpisu →
skuteczne SEO
Lokalne SEO

Skuteczne SEO – jak sprawdzić, czy takie jest?

Poświęcając czas na wiele działań marketingowych, oczekujemy często natychmiastowych skutków. Podobnie w przypadku podejmowania swoich ...
Przejdź do wpisu →