fbpx

Błędy na stronach internetowych gabinetów medycznych. Jak powinna wyglądać strona internetowa, by zwiększać ilość umawianych wizyt w gabinecie?

Data

Każdy webinar trwa 45 min i dotyczy tego samego tematu. Zapisz się na jeden, wybrany termin!

3 Marca 2021 godzina 11:00

Z tego webinaru dowiesz się

W czasie tego webinaru poznasz 4 elementy, których wdrożenie będzie skutkowało w większej liczbie umawianych wizyt ze strony www. Czy wiesz, jaki błędy najczęściej popełniają gabinety medyczne i stomatologiczne na swoich stronach? W czasie spotkania omówimy najczęstsze błędy w zakresie nawigacji oraz układu treści oraz pokażemy, jak powinna być zbudowania efektywna strona Internetowa. Omówimy elementy, które decydują o tym, że odwiedzający twoją stronę umawiają wizytę w gabinecie lub klinice. Po spotkaniu będziesz wiedzieć jakie zmiany wprowadzić na swojej stronie www lub jak zaprojektować ją od nowa.

  • Jakie są główne błędy na stronach internetowych gabinetów i klinik.
  • Czym jest użyteczność strony internetowej.
  • Jak przekształcać odwiedzających stronę www w pacjentów.
  • Jak powinna być zbudowana skuteczna strona internetowa

Webinar poprowadzI

Justyna Uman-Ntuk,
Partner zarządzająca w Solutio Medica

Zarejestruj się

Podaj swoje dane a w ciągu kilku minut otrzymasz od nas maila z linkami webinaru. Otrzymasz też od nas przypomnienie w dniu jego rozpoczęcia. Każdy webinar trwa 45 min i dotyczy tego samego tematu. Zapisz się na jeden, wybrany termin!

Jeśli w ciągu kilku minut na Twojej skrzynce nie pojawiła się wiadomość z adresu kontakt@solutiomedica.pl to sprawdź folder oferty, inne lub spam. W razie problemów prosimy o kontakt: kontakt@solutiomedica.pl lub zadzwoń pod numer +48 533 632 321

3 marca 2021 godzina 11:00