fbpx

Zapytaj eksperta: ABC pozycjonowania (SEO) placówek medycznych. Wykład + analiza stron uczestników w czasie webinaru

Data

Każdy webinar trwa 45 min i dotyczy tego samego tematu. Zapisz się na jeden, wybrany termin!

29 kwietnia 2021 godzina 19:00

Z tego webinaru dowiesz się

W czasie tego webinaru poznasz 3 strategie, które możesz samodzielnie wdrożyć i które pomogą Ci uzyskać lepszą pozycję w Google. Czy wiesz, ile Twój gabinet lub klinika może zyskać jeśli będzie na pierwszej stronie w Google lub najwyższych pozycjach w Google Maps? W czasie webinaru dowiesz się czym jest pozycjonowanie lokalne oraz od czego je samodzielnie zacząć. Podpowiemy jakie są najczęstsze błędy oraz przedstawiamy 3 skuteczne strategie, które możesz od razu wdrożyć by zobaczyć rezultaty.

• Jakie czynniki wpływają na Twoją pozycję w Google i Google Maps
• Czym jest pozycjonowanie lokalne i jak je wykorzystać
• Jakim budżetem dysponować oraz co można zrobić samodzielnie
• Jakie treści tworzyć, by wpływać na pozycję strony www

UWAGA: W drugiej części spotkania prelegenci będą analizowali w czasie rzeczywistym stronę i wizytówkę Google użytkowników webinaru. Wystarczy, że podasz swoją stronę w komentarzu, a damy rady, co należy zoptymalizować, by strona mogła się wysoko pozycjonować (SEO). Po webinarze uczestnicy otrzymają chceklistę elementów, aby poprawie zoptymalizować wizytówkę Google.

Plan 11:00-11:20 Wykład 11:20-12:00 Analiza stron i wizytówek google uczestników webinaru

Webinar poprowadzą

Justyna Uman-Ntuk,
Partner zarządzająca w Solutio Medica

Emmanuel Uman-Ntuk,
Partner w Solutio Medica

Zarejestruj się

Podaj swoje dane a w ciągu kilku minut otrzymasz od nas maila z linkami webinaru. Otrzymasz też od nas przypomnienie w dniu jego rozpoczęcia. Każdy webinar trwa 45 min i dotyczy tego samego tematu. Zapisz się na jeden, wybrany termin!

Jeśli w ciągu kilku minut na Twojej skrzynce nie pojawiła się wiadomość z adresu kontakt@solutiomedica.pl to sprawdź folder oferty, inne lub spam. W razie problemów prosimy o kontakt: kontakt@solutiomedica.pl lub zadzwoń pod numer +48 533 632 321

29 kwietnia 2021 godzina 11:00