fbpx

Tworzenie stron i serwisów internetowych dla branży medycznej

Doradzimy, odpowiemy na pytania i wyjaśnimy wątpliwości!

Tworzenie stron i serwisów internetowych

Czym jest?

Strona Internetowa jest wizytówką Twojego biznesu. To zazwyczaj pierwsze miejsce, w którym obecni i potencjalni klienci szukają większej ilości informacji. Współczesne strony www mają nie tylko atrakcyjnie wyglądać, ale przede wszystkim być funkcjonalne. Strona Internetowa powinna spełniać konkretne cele, by wspierać Twoje działania biznesowe: informować o ofercie, pokazywać atrakcyjność Twojej oferty oraz konwertować odwiedzających w klientów.

Układ treści, nawigacja oraz funkcjonalności techniczne powinny być dostosowane do tego, jak Twoi klienci zachowują się w sieci.

Tworzenie stron internetowych w branży medycznej

Jeśli prowadzisz gabinet medyczny lub inny biznes z sektora usług medycznych i estetycznych to Twoja strona powinna być dostosowana do oczekiwań pacjentów – klientów. Musi dostarczać w prosty i szybki sposób informacji, które najczęściej wyszukiwane są przez obecnych i przyszłych pacjentów.

Dlaczego warto w to zainwestować?

Strona internetowa pozwala na informowanie obecnych klientów o usługach, danych kontaktowych czy cenniku. Dobrze zoptymalizowana pozwala także na pozyskiwanie nowych odwiedzających. W dzisiejszych czasach brak strony www budzi niepokój. Jeśli chcesz budzić zaufanie i być dostępny dla pacjenta lub klienta, strona internetowa jest absolutnym minimum.

Dlaczego warto pracować z nami?

Na przestrzeni lat stworzyliśmy wiele stron gabinetów, klinik czy salonów oferujących usługi medyczne i estetyczne. Wiemy dokładnie czego szukają pacjenci lub klienci i w jaki sposób wyeksponować te treści dla odbiorcy. Świetnie rozumiemy intencję osób odwiedzających stronę, dlatego nasze projekty cechują się wysoką użytecznością (user experience) – np. ułatwiają wygodny kontakt telefoniczny, łatwą nawigację pomiędzy usługami i cennikiem czy dostępność na urządzeniach mobilnych.

Zobacz strony i serwisy, które stworzyliśmy

Skontaktuj się

Zaufali nam m.in.