fbpx

Identyfikacja wizualna dla branży medycznej

Twój wizerunek i Twoja marka

Identyfikacja wizualna

Czym jest?

Mówi się, że człowiek pierwsze wrażenie może zrobić tylko raz. Podobnie jest z markami i firmami. To, jak zostaną odebrane przez potencjalnego klienta w czasie pierwszego kontaktu często rzutuje na dalsze z nich korzystanie lub nie. Odpowiednio wykorzystania, identyfikacja wizualna może być skutecznym narzędziem do budowania pozycji na rynku. Pozwala klientowi na stworzenie mentalnego obrazu tego jaką usługę lub produkt może uzyskać. Za pomocą odpowiedniej identyfikacji wizualnej możemy pozycjonować nasze usługi w kategorii usług premium lub gabinet jako miejsce przystępne i otwarte dla wszystkich.

Identyfikacja wizualna to zestaw materiałów wizualnych, graficznych definiujących Twoją markę. Składa się na nią logo, kolory oraz czcionki (fonty) marki. W skład identyfikacji wchodzą także wizytówki, papier firmowy, teczka czy ulotki.

Identyfikacja wizualna dla gabinetów, salonów i klinik

Spójny branding  i identyfikacja wizualna to pierwszy krok do budowania pożądanego wizerunku gabinetu, klinki czy marki w oczach pacjenta. Pozwala to na przyciąganie pacjentów lub klientów zainteresowanych usługami na określonym poziomie jakości.

Rebranding, a więc zmiana czy odświeżenie obecnej identyfikacji gabinetu to narzędzie pozwalające na zmianę profilu działalności gabinetu i zakomunikowanie np. nowych usług czy standardów.

Dlaczego jako gabinet, salon lub klinika warto zainwestować w identyfikację wizualną?

Odpowiednia identyfikacja wizualna pomoże Ci w:

  • Budowaniu odpowiedniej pozycji rynkowej.
  • Uzasadnieniu cen usług w gabinecie lub klinice.
  • Zakomunikowaniu zmiany profilu gabinetu (np. z usług finansowanych z NFZ na prywatne).
  • Wyróżnieniu gabinetu, salonu lub kliniki na tle konkurencji.

Dlaczego warto pracować z nami?

Od lat pracujemy z gabinetami i klinikami i wiemy, co najczęściej wykorzystywane jest w praktyce. Oprócz klasycznych elementów identyfikacji wizualnej stworzymy dla Ciebie zestaw unikatowych materiałów. Należą do nich skierowania, ulotki dla pacjentów czy karty z datami kolejnych wizyt. Doradzimy w jaki sposób dzięki odpowiedniej identyfikacji wyróżnić swój gabinet.

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się

Zaufali nam m.in.