fbpx

PORTFOLIO

Strona internetowa
dla Mini Kliniki

o kliencie

Klinika w Mysłowicach

Mini Klinika to przychodnia z Mysłowic, z ponad 20 letnim stażem działania. Znajduje się w niej aż 20 gabinetów, a prowadzi ją szanowany w okolicy laryngolog. W samej klinice pracuje bardzo dużo specjalistów, świadczących usługi medyczne i okołomedyczne.

Ze względu na to, że posiadamy dużą ilość specjalistów, pacjentom trudno jest się odnaleźć i umówić wizytę. Zależy mi przede wszystkim na wyraźnym rozróżnieniu poradni i usług.

CEL

Jedno miejsce z dużym wyborem specjalistów

Pacjenci naszego klienta mieli problem z umawianiem wizyt do konkretnych specjalistów, dlatego głównym celem było zbudowanie strony przejrzystej i łatwiej w nawigacji. Zależało nam również, by wzmacniać wizerunek kliniki, a nie poszczególnych lekarzy.

REZULTAT

Mulitispecjalistyczna klinika, w której znajdziesz wszystko

Architektura strony została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić pacjentom znalezienie informacji o poszczególnych specjalnościach medycznych oraz ułatwić nawigację w obrębie strony. Wykorzystano profile specjalistów, którzy przyjmują w budynku Mini Kliniki, jednakże stworzono efekt kliniki multispecjalistycznej, a nie zbioru niezależnych lekarzy.

Sprawdź stronę

Grafiki strona Solutio (2)

Wyraźny podział usług i poradni

Na stronie widnieją wyraźne podziały na usługi prywatne oraz NFZ, a także usługi medyczne i okołomedyczne.

Grafiki strona Solutio (2)

Medyczne SEO

Opisy usług i teksty na stronie zostały rozbudowane i dopasowane pod wytyczne SEO.

PROCES

Design dostosowany
do wielu specjalistów

W pierwszej kolejności zajęliśmy się zaplanowaniem układu i designu strony, by jak najlepiej rozplanować i rozróżnić oferowane usługi. Powstanie strony było skomplikowanym procesem ze względu na licznych specjalistów. Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy liczne podstrony i dopasowaliśmy je do komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów.