fbpx

PORTFOLIO

Strona internetowa
dla Haberko Clinic

o kliencie

Klinika stomatologiczna
Haberko Clinic

Haberko Clinic to klinika stomatologiczna, działająca w Tarnobrzegu. Jest to firma rodzinna, założona przez młode małżeństwo. Gabinet często przyjmuje pacjentów premium, którzy oczekują, że wizyta będzie przeprowadzona na najwyższym poziomie. Dlatego też placówka mocno stawia na edukację.

Jesteśmy nastawieni głównie na pacjentów premium, którzy oczekują wysokich standardów. Dlatego chcemy, by strona była przede wszystkim estetyczna i jak najbardziej funkcjonalna.

CEL

Strona premium o wysokim standardzie

Klient zgłosił się do nas w sprawie stworzenia strony internetowej jeszcze przed otwarciem gabinetu. Głównym celem było zainteresowanie potencjalnych pacjentów nową placówką i zbudowanie wizerunku gabinetu premium.

REZULTAT

Strona stawiana za wzór

Stworzona strona internetowa budzi zaufanie, buduje poczucie profesjonalizmu oraz oddaje poczucie estetyki właścicieli. Jej charakter jednoznacznie pozycjonuje gabinet w oczach pacjentów jako świadczący usługi o wysokim standardzie premium. Strona spotkała się z bardzo dobrym odbiorem, zarówno pacjentów jak i profesjonalistów z branży.

Sprawdź stronę

Grafiki strona Solutio (2)

Przede wszystkim estetyka

Przygotowaliśmy wytyczne do sesji zdjęciowej na stronę internetową, by była jak najbardziej funkcjonalna. Strona powstała w nowoczesnym i eleganckim designie.

Grafiki strona Solutio (2)

Najważniejsza edukacja

Nasz klient bardzo mocno skupia się na edukowaniu swoich pacjentów, dlatego też stworzyliśmy specjalną sekcję Dla pacjenta. Dotyczy ona ortodoncji, która jest główną specjalizacją właścicieli gabinetu.

PROCES

Według metodologii PREP

Po przeprowadzeniu wywiadu z klientem i zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, rozpoczęliśmy projektowanie strony internetowej. Stworzyliśmy ją w oparciu o cztery główne zasady, by była przyjazna, responsywna, estetyczna oraz przyszłościowa. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania klientów premium.

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)