fbpx

PORTFOLIO

Strona internetowa gabinetu Osteodental

o kliencie

Gabinet Stomatologiczny
w Radomiu

Osteodental to gabinet działający na terenie Radomia już od 1990 roku, jako firma rodzinna. Do tej pory pacjenci trafiali do gabinetu głównie przez polecenia, jednak pojawiało się bardzo mało nowych osób.

Chciałabym, żeby strona pomagała przyciągać nowych pacjentów, również osoby młode, których obecnie brakuje.

CEL

Więcej nowych pacjentów, dzięki estetycznej stronie internetowej

Strona miała za zadanie zachęcić do umówienia wizyty i pokazać potencjalnym pacjentom, że jest nowoczesnym, eleganckim miejscem.

REZULTAT

Nowoczesna i przyjazna
strona internetowa

Stworzyliśmy estetyczną i funkcjonalną stronę internetową, która pokazuje gabinet jako miejsce o wysokim standardzie i umożliwia umówienie wizyty online.

Grafiki strona Solutio (2)

Nowoczesna strona, dostosowana do wymagań rynkowych

Strona, którą posiadał gabinet była przestarzała. Brakowało narzędzi analitycznych, nie było informacji skąd pojawiają się pacjenci. Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy od podstaw nową witrynę, która zapewnia wszystkie dane istotne z punktu widzenia naszego klienta.

Grafiki strona Solutio (2)

Elegancki design, oddający
wnętrze gabinetu

Stara strona gabinetu, nie zachęcała do umówienia wizyty i nie przyciągała do gabinetu młodych osób, na których zależało klientowi. Stworzyliśmy stronę w eleganckim i nowoczesnym stylu, która oddaje wnętrze i kolory gabinetu.

PROCES

Odnowienie wizerunku gabinetu

Praca odbywała się w oparciu o metamorfozę, którą przeszedł gabinet. Po uzgodnieniu wszystkich wytycznych z klientką, przenieśliśmy zmiany z gabinetu na stronę internetową, by odmienić wizerunek tego miejsca.

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)