fbpx

PORTFOLIO

Strona gabinetu
Orzeł Dental Care

o kliencie

Gabinet stomatologiczny
w Radomiu

Orzeł Dental Care to gabinet stomatologiczny w Radomiu, który specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym. Został założony przez rozpoznawalne małżeństwo lekarzy, które dotychczas pracowało w dwóch różnych gabinetach.

Nasz gabinet będzie miał ciekawy i oryginalny wygląd. Bardzo chciałbym, by strona odzwierciedlała jego wnętrzne.

CEL

Stworzenie bazy potencjalnych pacjentów przed otwarciem gabinetu

Klient zgłosił się do nas jeszcze przed otwarciem gabinetu, by poprzez stronę zacząć budować bazę potencjalnych klientów. Zależało mu na wypozycjonowaniu strony jeszcze przed rozpoczęciem działalności, by przyciągnąć ruch na stronę i budować rozpoznawalność.

REZULTAT

Strona generująca ruch organiczny

W wyniku prac powstała strona zoptymalizowana tak, by mogła być wyszukiwana w Google na hasła związane m.in. z ortodoncją. By osiągnąć ten cel, stworzono przestrzeń na umieszczenie treści, zastosowano odpowiednie linkowanie wewnętrzne oraz zaktualizowano dane kontaktowe na stronie i wizytówce Google.

Sprawdź stronę

Grafiki strona Solutio (2)

Unikalny design strony

Strona odzwierciedla unikalny i ciekawy design wnętrza gabinetu. Odwzorowaliśmy go do tego stopnia, że charakterystyczny wzór znajdujący się na podłogach w gabinecie, umieściliśmy na zakładkach na stronie internetowej.

Grafiki strona Solutio (2)

Łatwe umieszczanie treści

Strona posiada przestrzeń do samodzielnego umieszczania treści dla pacjenta. Dzięki temu klient może dodać poradniki i blog posty, skierowane do swoich pacjentów.

PROCES

Unikalny design strony

Po zebraniu wszystkich informacji od klienta, rozpoczęliśmy projektowanie strony internetowej. Design strony został zainspirowany wnętrzem gabinetu. Wybraliśmy poszczególne elementy z lokalu, które odwzorowaliśmy na stronie.

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)