fbpx

PORTFOLIO

Strona gabinetu Just-dent

Pozycjonowanie przychodni

o kliencie

Gabinet stomatologiczny w Białymstoku

Just-dent to gabinet stomatologiczny działający w centrum Białegostoku. Właścicielka stworzyła ciepłe i przyjazne miejsce, w którym mogą leczyć się całe rodziny. Wnętrze odpowiadało poczuciu estetyki właścicielki i strona internetowa miała być wirtualną reprezentacją miejsca stacjonarnego.

Zależy mi, aby strona podkreślała, że jest to przyjazne miejsce dla całej rodziny, w którym leczymy bez bólu

CEL

Więcej nowych pacjentów dzięki łatwemu umawianiu wizyt

Strona miała za zadanie pokazać pacjentowi wnętrze gabinetu i zachęcić do umówienia wizyty. Gabinet umożliwiał wykonanie rejestracji wizyt zarówno bezpośrednio poprzez gabinet, jak i za pomocą platformy Znany Lekarz.

REZULTAT

Responsywna i przyjazna strona www

Uwzględniając sugestie klientki stworzyliśmy nowoczesną, estetyczną oraz co najważniejsze — funkcjonalną stronę gabinetu. Pacjenci odwiedzający witrynę, mogą umówić wizytę z każdego jej miejsca. Strona została uzupełniona w opisy oraz łatwą nawigację między nimi, jak również bez wizyty stacjonarnej pozwala zobaczyć wnętrze gabinetu. 

Sprawdź stronę

Grafiki strona Solutio (2)

Estetyka na pierwszym miejscu

Szata graficzna strony odzwierciedla poczucie estetyki klientki oraz spójna jest z wyglądem gabinetu.

Grafiki strona Solutio (2)

Łatwe umawianie wizyt

Pacjenci umawiający wizytę mogą zrobić to dzwoniąc do gabinetu lub dokonując rezerwacji terminu za pośrednictwem portalu Znany Lekarz.

PROCES

W 100% zdalna współpraca

Praca z klientką odbywała się w 100% zdalnie. Współpracę rozpoczęliśmy od wykonania telefonicznego briefu oraz zebrania kompletu informacji o gabinecie. Nad stroną pracowaliśmy w 3 etapach. Po każdym z nich spotykaliśmy się on-line i omawialiśmy kolejne wersje strony.

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)