fbpx

PORTFOLIO

UI aplikacji Ortonet

o kliencie

Nowe technologie dla gabinetów

Firma Polorto to nasz klient, który rozpoczął swoją działalność z myślą o dostarczaniu najwyższej jakości materiałów i nowych technologii do gabinetów stomatologicznych. Oferowane przez klienta produkty cieszą się dużym uznaniem wśród pacjentów i lekarzy, którzy doceniają komfort i wygodę.

Klient posiada między innymi aplikację Ortonet, która służy do zarządzania gabinetem. Jest ona dostępna na rynku od lat, dlatego na przestrzeni czasu potrzebowała zmiany i pracy nad jej lepszą funkcjonalnością.

„Potrzebuję, aby aplikacja była bardziej funkcjonalna. Chciałbym nowy, nowoczesny layout, którzy będzie intuicyjny i łatwy w użytkowaniu”.

CEL

Funkcjonalna i nowoczesna aplikacja dla zarządzania gabinetem

Głównym założeniem współpracy było to, aby aplikacja stała się bardziej przyjazna użytkownikowi, a jednocześnie zachowała dotychczasowe rozwiązania, takie jak:

  • umawianie wizyt,
  • wystawianie zwolnień lekarskich,
  • zarządzanie dokumentacją medyczną zgodnie z EDM (Elektroniczna Dokumentacja Medyczna),
  • zarządzanie zadaniami.

REZULTAT

Intuicyjny i przyjazny system

Wzięliśmy pod uwagę wszystkie wytyczne klienta i stworzyliśmy nowe UI aplikacji. W efekcie powstał system dla gabinetów, w której personel może z łatwością się odnaleźć. Umawianie wizyt i zarządzanie zadaniami stało się prostsze i przystępne dla użytkownika. Oprócz swojej funkcjonalności, aplikacja zyskała nowoczesny layout, który spełnia dobre standardy.

Grafiki strona Solutio (2)

Funkcjonalność

Staraliśmy się, aby nawigacja była prosta i zrozumiała. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik wie, w której części systemu się znajduje.

Grafiki strona Solutio (2)

Nowoczesny wygląd

Aplikacja zyskała nowy layout, który spełnia obecne standardy systemowe. Od teraz jest przejrzysta i czytelna.

Grafiki strona Solutio (2)

Intuicyjność

Ortonet stał się intuicyjnym systemem przez wprowadzenie odpowiedniej kolorystyki guzików, a także właściwe umiejscowienie ich. Od teraz użytkownik może wykonywać powtarzalne czynności przez umieszczenie przycisków w logicznych dla niego miejscach.

Grafiki strona Solutio (2)

Odpowiednia rozdzielczość

Aplikacja została zaprojektowana z myślą o ekranach i monitorach używanych w gabinetach. System jest funkcjonalny i czytelny zarówno w rozdzielczości 4K, jak i na klasycznych monitorach.

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)