fbpx

PORTFOLIO

Kampania Google Ads dla gabinetu stomatologicznego Denti-Med

o kliencie

Gabinet stomatologiczny w Wieliczce pod Krakowem

Klient prowadzi gabinet w Wieliczce niedaleko Krakowa. Posiada pełen zakres usług, kompleksową diagnostykę na miejscu oraz własny parking. Wśród specjalizacji gabinetu znajduje się implantologia, protetyka i endodoncja.

CEL

Zwiększenie umówionych wizyt na konkretne usługi

Gabinet Denti-Med przybrał za cel zwiększenie ilości zapisów na zabiegi, szczególnie te wysokomarżowe, np. implantologię czy protetykę. Dotychczasowi pacjenci nie umawiali wystarczająco dużo tego typu wizyt, dlatego poprzez kampanie Google Ads chcieliśmy zwiększyć zainteresowanie ofertą placówki.

REZULTAT

Strona dostosowana do kampanii Google Ads

Stworzyliśmy zupełnie nową stronę, w której skupiliśmy się na tym, aby była ona dostosowana do kampanii Google Ads. Po jej wdrożeniu zwiększyła się jakość kampanii i ich skuteczność. 

PROCES

Wielopoziomowa kampania Google Ads

Aby osiągnąć cel klienta zaproponowaliśmy kampanię Google Ads, która składała się z kilku różnych aktywności. Wykorzystano kampanię w sieci wyszukiwania (typu search), reklamę dynamiczną, a także kampanię typu Max Performance. Po pierwszym okresie zaczęliśmy selekcjonować poszczególne grupy wyszukiwanych haseł i tworzyliśmy dedykowane kampanie dla poszczególnych usług. Ze względu na wysoki wolument zapytań w Krakowie i Wieliczne, możliwe było równoległe prowadzenie kampanii promujących wąskie, konkretne usługi.

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)