fbpx

PORTFOLIO

Płatne kampanie Google Ads – NOVA Stomatologia

o kliencie

Gabinet stomatologiczny pod Poznaniem

Klient prowadzi gabinet stomatologiczny NOVA Stomatologia pod Poznaniem na miejskim osiedlu. Nowoczesny i wyposażony gabinet, a także personel spełniają najwyższe normy. Placówka świadczy szeroki zakres usług dla całej rodziny z dziedziny ortodoncji oraz stomatologii.

CEL

Większa liczba nowych pacjentów

Celem z jakim przyszedł do nas klient było pozyskanie większej liczby pacjentów, którzy wcześniej nie mieli styczności z gabinetem. Dotychczas wizyty umawiali stali pacjenci, głównie korzystając z usług ortodonty. Nam zależało, aby zwiększyć bazę pacjentów, którzy będą zainteresowani usługami z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.

REZULTAT

Większy liczba umawianych wizyt

Dzięki wdrożeniu odpowiednich działań zwiększył się ruch na stronie oraz liczba telefonów od pacjentów z sąsiednich miejscowości. Nowe zapisy można było przypisać do konkretnych kampanii w danych lokalizacjach. Budżet kampanii dostosowaliśmy w taki sposób, aby współgrał z potrzebami gabinetu w zależności od zapełnienia grafiku.

PROCES

Przemyślana kampania Google Ads

W promocji usług medycznych wiele haseł jest niedozwolonych w Google, dlatego wprowadziliśmy wielopoziomowe działania. Wykorzystano kampanię dynamiczną, a także kampanię w sieci wyszukiwania (search). Określiliśmy także lokalizację ze względu na bliskość dużego miasta i stosunkowo duże stawki na interesujące nas hasła w Poznaniu.

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)