fbpx
Kariera w Farmacji SXO
Klient

Kariera w Farmacji to branżowy portal dla osób pracujących w specjalistycznych działach w firmach farmaceutycznych. Zawiera bazę wiedzy oraz kursy on-line związane z badaniami klinicznymi, rejestracją leków oraz pharmacovigilance. Klient generuje zyski ze sprzedaży kursów on-line, które dedykowane są na różnych poziomach zaawansowania – zarówno dla osób, które dopiero zaczynają pracę w branży jak i tych z kilkuletnim doświadczeniem.

case study

Od 0 do ponad 15 000+ odbiorców dzięki skoordynowanym działaniom marketingowym - kampania marketingowa dla Kariera w Farmacji

Kariera w Farmacji to portal i platforma oferująca kursy on-line zwiększające kompetencje zawodowe osób zainteresowanych pracą w sektorze farmaceutycznym. 90% odbiorców stanowią farmaceuci.

Celem klienta jest wzrost zasięgu i zaangażowania odbiorców w  kanałach social media (Facebook i Instagram) a także rozrost bazy mialowej w celu zwiększenia sprzedaży kursów on-line.

#1 potrzeba

doskonałe zrozumienie grupy docelowej

Celem klienta jest wzrost zasięgu i zaangażowania odbiorców w  kanałach social media (Facebook i Instagram) a także rozrost bazy mialowej w celu zwiększenia sprzedaży kursów on-line.

Działania dla klienta rozpoczęły się od szczegółowej analizy potrzeb grupy docelowej. Zostały określone tematy które ich angażują, problemy jakimi żyją oraz język jakim komunikują się na co dzień. Przeprowadzono wywiady bezpośrednie i określono miejsca w sieci, które przyciągają modelowego odbiorcę. 

Wyzwaniem jest bardzo wąska i specyficzna grupa odbiorców.

analiza rynku i doskonałe zrozumienie potrzeb modelowego klienta oraz proponowanie interesujących dla niego treści stały się kluczem do sukcesu
#2 wykonane działania

kompleksowe prowadzenie działań marketingowych

Dla klienta Kariera w Farmacji prowadzimy media społecznościowe od momentu ich założenia. Koordynujemy wszelkie działania marketingowe, w tym bezpośrednią sprzedaż kursów on-line.

Działania:
#3 rezultaty

ciągły wzrost zasięgów zaangażowania oraz bazy odbiorców

Podczas kilku lat działaności, udało nam się z sukcesem rozwinąć obecność klienta na Facebooku, Instagramie, zbudować bazę mailową oraz generować regularną sprzedaż.

Rezultaty:

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)