fbpx

Jak pracujemy?

Nasz system pracy

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie wybranie rzetelnego i skutecznego Partnera. Dowiedz się więcej, jak pracujemy i podejmij decyzję o współpracy.

Brief

Pracę z nowym klientem rozpoczynamy od poznania jego potrzeb. W czasie rozmowy telefonicznej lub spotkania pytany o działania które chce zrealizować i efekty, jakie chce osiągnąć. Poznajemy bliżej specyfikę biznesu klienta i uzupełniamy brief. Na jego podstawie jesteśmy w stanie zaproponować działania i wycenić nasze usługi. ​

Warsztaty strategiczne

Warsztaty przeprowadzamy tylko dla usług consultingowych. W przypadku realizowania złożonych usług doradczych sam brief jest niewystarczający. Z tego powodu organizujemy całodniowe warsztaty strategiczne z klientem. W czasie spotkania szczegółowo poznajemy firmę klienta, analizujemy jego ofertę oraz grupę docelową. Rozmawiamy o wyzwaniach i potrzebach oraz analizujemy działania, jakie do tej pory były realizowany by je osiągnąć. Zakończeniem tego etapu jest dokument z analizą dotychczasowej sytuacji oraz zaleceniami dalszych działań. Na ich bazie klient decyduje, czy działania te realizuje samodzielnie czy zleca nam.

Ustalenie warunków współpracy

Po zebraniu niezbędnych informacji przygotowujemy propozycję działań i omawiamy szczegóły. Ustalamy cele i harmonogram prac, ustalamy sposób komunikacji i osoby odpowiedzialne za bieżący kontakt.

Podpisanie umowy

Aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i klientowi podpisujemy umowę, która szczegółowo określenia zakres działań, które realizujemy.

Realizacja działań

Po ustaleniu wszelkich formalności przechodzimy do realizacji. Każdy klient jest pod opieką indywidualnego opiekuna. Jest on w stałym kontakcie z całym działem realizacji tak, by móc informować o postępach prac, zbierać feedback i koordynować terminową realizację. Dzięki indywidualnemu opiekunowi klient kontaktuje się tylko z jedną osobą, która dokładnie zna cały projekt i może odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Oddanie projektu i raportowanie

Po zakończeniu projektu otrzymujesz od nas komplet materiałów, dostępów lub raport podsumowujący działania. Jeśli pracujemy w oparciu o stałą obsługę otrzymujesz miesięczne lub kwartalne podsumowania działań.