fbpx
Kariera w Farmacji SXO
Klient

Kariera w Farmacji to portal i platforma oferująca kursy on-line zwiększające kompetencje zawodowe osób zainteresowanych pracą w sektorze farmaceutycznym.

#1 Wyzwanie

Wzrost zasięgów- kampania z mikro-influencerami

Celem naszego klienta jest dotarcie z ofertą kursów do szerszego grona odbiorców, nie tylko studentów farmacji ale także kierunków pokrewnych oraz zwiększenie zasięgów i zaangażowania odbiorców w kanałach social media (Facebook i Instagram). Nasze działania rozpoczęła dogłębna analiza oraz research. Kampania skupiła się na dotarciu do szerszej grupy docelowej i zwiększeniu zasięgów.

Zaangażowanie do kampanii promocyjnej mikro-influencerów bezpośrednio powiązanych z tematyką portalu okazało się być skuteczne.
#2 Działania

Kompleksowa realizacja kampanii z wykorzystaniem mikro-influencerów

Dla klienta Kariera w Farmacji prowadzimy media społecznościowe od momentu ich założenia. Koordynujemy wszelkie działania marketingowe, w tym bezpośrednią sprzedaż kursów on-line.

Działania:
#3 Rezultaty

Znaczący wzrost zasięgów i unikatowy content

Dzięki kampanii udało się nam z sukcesem rozszerzyć grupę docelową, pozyskać unikatowe treści od influencerów oraz wygenerować i monitorować sprzedaż kursów dzięki kodom zniżkowym.

Rezultaty:

Newsletter

Dołącz do jedynego na rynku newslettera poświęconego marketingowi w medycynie i farmacji.

Imię(wymagane)
Imię
Email
Zgoda(wymagane)